IAFF vs. Tandemový seskok

ZÁŽITEK TANDEM IAFF
Vyhlídkový let letadlem
Volný pád
Zkouška řízení padáku
Potřeba koncentrace nízká vysoká
Samostatné otevření padáku
Kontrola vrchlíku
Samostatné přistání s padákem
Samostatné řešení mimořádných situací
Absolvování intenzivního tréninku
Zdravotní prohlídka
Cena včetně videozáznamu 5700,- 8200,-

Náš zrychlený výcvik volného pádu (AFF) je navržený tak, aby z vás vycvičil zcela samostatné a zodpovědné skydivery. Při výcviku je důležité poslouchat své instruktory, plně se soustředit na výcvik a chovat se tak, abyste si už od prvního seskoku samostatně otevírali padák a byli schopni na něm bezpečně přistát. Je to skvělá možnost jak zažít nové, dosud nepoznané zážitky a mnoho absolventů výcviku samo říká, že se jim změnil pohled na svět a mají pocit, že nyní je jejich život mnohem plnější. Je na vašem rozhodnutí, zda budete po AFF výcviku dál pokračovat se skydivingem, ale upozorňujeme vás, že je zde velká pravděpodobnost, že se skydiving stane Vašim koníčkem na celý život, a že v něm najdete tak trochu nový „smysl života“ – ostatně nebyli byste první ani poslední.

Jestliže jste stále na pochybách, že je AFF výcvik to pravé ořechové pro vás, můžete zkusit nejprve létání ve větrném tunelu (LINK na větrný tunel), který funguje jako bezpečný simulátor volného pádu.

Nebo si s námi skočte tandemový seskok, který nevyžaduje žádný výcvik (jen krátkou instruktáž) a tandempilot za Vás otevře padák a bezpečně s Vámi přistane.

Nebo si pojďte AFF jenom vyzkoušet. Jeden seskok AFF – tzv. IAFF.

Samozřejmě, od toho jsme tu pro Vás. Můžete udělat jeden seskok AFF (LINK NA LEVEL   AFF) na zkoušku, takzvané IAFF. Takto sami zažijete skvělý pocit volného pádu a samostatné otevření padáku a přistání na něm.

Po IAFF se můžete rozhodnout, zda budete chtít pokračovat dalšími seskoky AFF. Cena IAFF by se pak odečetla od zbytku výcviku.

Ne. Přesto ho doporučujeme, neboť seskok z letadla z výšky 4000 metrů je napoprvé pro člověka vysoce stresující záležitost. Tandemovým seskokem nic nezkazíte, naopak sami poznáte, zda se chcete v tomto prostředí znovu a znovu ocitat. A nakonec i Vaši budoucí instruktoři uvidí, že při volném pádu nespíte a užíváte si ho tím správným způsobem.

Máte další otázky, na něž jste nenašli odpověď?

Neváhejte a volejte, nebo nám napište email. Vaše otázky rádi zodpovíme. Řídíme se totiž heslem, že v našem sportu je nejhorší otázka ta, která nebyla vyřčená.

Větrný tunel

Zažijte osvobozující pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu. Indoor skydiving je vzrušující a moderní letecký sport, který si může zkusit téměř každý.

Zjistit více